شهردار رودبار:

به گزارش رودبار آنلاین و به نقل از زیتون خبر، ناصر عطایی به تشریح دیدار با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به منظور تدوین طرح کارشناسی عبور آزادراه از حاشیه سفیدرود، پرداخت و اظهار کرد: درآمد بیش از ۵ هزار نفر از شهروندان رودباری به طور مستقیم وغیرمستقیم شهروندان رودباری به تردد مسافران وگردشگران محور مهم مواصلاتی رشت- قزوین تامین می شود.

وی ادامه داد: احداث آزاد راه خارج از محدوده شهری قطعا تاثیر خوبی در اقتصاد مردم منطقه نخواهد داشت لذا دغدغه مردم را با برگزاری جلسات متعدد مورد پیگیری قرار داده ایم تا مردم رودبار دچار زیان نشوند.

شهردار رودبار، بیان داشت: راه نقش مهمی در توسعه هرمنطقه دارد لذا با عبور آزاد راه از کنار حاشیه سفیدرودمردم شهر از برکات ومزایای این آزاد راه بهره مند خواهند شد.

عطایی، به بررسی مسائل ومشکلات این شهر در زمینه های مختلف اشاره کرد و حضور دکتر جمالی نماینده و فرماندار رودبار را نشان از دغدغه مسئولین در حل مسائل ومشکلات مردم رودباردر بحث آزادراه بیان کرد.

وی اضافه کرد: طرح پیشنهادی شهرداری برای عبور آزادراه از حاشیه سفیدرود به شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور ارائه شده ومردم رودبار به تدبیر دولت در بحث عبور آزاد راه امید بسته اند.

شهردار رودبار، بیان نمود: نوبخت سخنگوی دولت در این نشست با تاکید بر پیگیری مسائل شهر رودبار در بحث آزاد راه، گفت: طرح پیشنهادی شهرداری رودبار برای عبور آزادراه در کنار ساحل سفیدرود را پیگیری خواهیم کرد و به دنبال این هستیم  مردم شهر رودبار متضرر نشوند.

گفتنی است در این نشست، نماینده، فرماندار، اعضای شورای اسلامی و جمعی از معتمدین و بازاریان شهر رودبار نیز حضور داشتند.