امام جمعه رودبار :
امام‌جمعه رودبار گفت: هیچ توقعی از این دو جنایتکار نداریم ولی از امت اسلامی کشورهای مسلمان انتظار داریم که در مقابل این جنایت امریکا بایستند و جلوی این فتنه را بگیرند.

 حجت‌الاسلام مسعود داودی در خطبه‌های عبادی و سیاسی با اشاره به اینکه در آستانه روز تدوین و تعیین قانون حقوق بشر توسط سازمان ملل هستیم اظهار کرد: حقوق بشر خوب است ولی به شرطی که بشر بودن برای ما از منظر قانون حقوق بشر مشخص شود که چه کسانی بشر واقعی هستند و این قانون از چه کسانی حمایت می‌کند.

وی با بیان اینکه علم باید در خدمت اسلام و عالم باید خادم ملت باشد افزود: متأسفانه قشر زیادی از دانشجویان ما که تحصیل می‌کنند یا به خارج می‌روند و یا تمایل دارند که به خارج بروند درصورتی‌که دانشجویان می‌توانند با فراگیری علم خود به اسلام و کشور خود خدمت بزرگی کنند علم باید در خدمت اسلام باشد و عالم هم خادم ملت باشد.

امام‌جمعه رودبار با بیان اینکه امت اسلامی باید در مقابل جنایت اخیر دولت امریکا بایستند تصریح کرد: دولت امریکا چند روز پیش پیشنهاد انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی از تل‌آویو به بیت‌المقدس که قبله‌گاه دوم مسلمین جهان است را داد که ما به همین دلیل در پی این اقدام امریکا هیچ توقعی از این دو جنایتکار نداریم ولی از امت اسلامی کشورهای مسلمان انتظار داریم که در مقابل این جنایت امریکا بایستند و جلوی این فتنه را بگیرند.