حدادعادل: کسانی که دیروز مردم را به برجامیان و دلواپسان تقسیم میکردند، امروز چه پاسخی دارند؟ /دولت، مجلس و کارگروه صیانت از برجام به تصویب تحریم‌های جدید منفعل نباشند
حدادعادل مشاور عالی رهبر معظم انقلاب در گفت‌وگو با اشاره به تصویب تحریم های جدید از سوی آمریکا گفت: آمریکایی ها قبل از انتخابات ریاست جمهوری در ایران گفته بودند تصویب تحریم های جدید را به بعد موکول می کنیم تا در انتخابات تاثیری نگذارد.
وی ادامه داد: حال آنچه در نظر داشتند را اعمال کردند و البته اظهارات وزیر خارجه امریکا هم که میگوید ما ازکسانی که در ایران برای تغییر حکومت فعالیت میکنند طرفداری میکنیم را باید در همین راستا دانست.

حدادعادل افزود: اکنون با این تحریم های جدید و پی در پی آیا انصاف حکم نمیکند بگویند حق با کسانی بود که دلواپس بودند؟ آنها که دیروز مردم رابه برجامیان و دلواپسان تقسیم میکردند و آنها را با زشت ترین الفاظ اهانت میکردند، امروز چه پاسخی دارند؟ آیاخودشان نگران نیستند؟
مشاور عالی رهبرانقلاب همچنین گفت: در شرایط فعلی بیش ازهر چیز به همدلی و وحدت نیاز داریم اما دولت، مجلس و کارگروه صیانت از برجام وظیفه دارند نسبت به این موضوع بی تفاوت و منفعل نباشند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان گفت: همزمانی تحریم های جدید با انتشار اسناد دخالت آمریکا در کودتای ۲۸ مرداد قابل تامل و عبرت آموز است.